این روزها

چه سخت است جواب دادن به دوستانی که سالی است خبری ازت نگرفته و ندارند ! اما به یُمن انتخابات و سیل ارسال پیامک ها ؛ تو را به گردهمایی ها و میتینگ های خاص دعوت می کنند! بی انکه بدانند نظر و رای و معیار انتخابت را !!

بعضی از دوستان که بعضی اوقات در مواقع انتخابات در یک روز با دو جناح و گروه برنامه دارند !! در هر ستادی مسئولیتی برای گردهمایی دوستان لرستانی به عهده گرفته اند ! و بعد از اتمام گردهمایی و میتینگ دیگر هیچ حال واحوالی وخبری از تو نمی گیرند !! و این روند چند ساله ی من است با اصرار نابجای برخی از دوستان !

حال من مانده ام وجمعی از دوستان دانشجو ودانش آموخته که به من اعتماد کرده و 

من نمی توانم عقیده و نظر و رای ام را به کسی تحمیل کنم ویا از آنها بخواهم در یک گردهمایی و جلسه برای کاندیدایی خاص حاضر باشند !!

هر کدام گاهی اوقات قبل از اینکه خبر داشته باشم در ستادی برایم مسئولیتی و حکمی زده اند که خودم هم از کاری که انجام نداده ام شرمسار میشوم!

چه کنم یک رای و نظر بیشتر ندارم واین قابل اشتراک برای چند کاندیدا نیست !

ومن نیز اخلاق تقسیم کردن این رای را ندارم !

/ 6 نظر / 4 بازدید
ماشا

سلام... این دغل دوستان که می بینی....

محمد فاطمی

سلام جناب معتمدی عزیز.واقعا قشنگ گفتی که اخلاق تقسیم رای نداری و بعضی از دوستان رنگارنگ برای ستادی عمل میکنند. افرین برتو و نجابتت که دورادور تو را میشناسم با همان صداقت وتعصب لریاتی ات . در همایشی سخنرانی شما را هنوز بیاد دارم .پرشور وپرامید حرف زدی .امیدوارم سلامت باشی.

سعید

سلام آقای معتمدی ممنون از حضورتون و همچنین تشکر ویژه بابت تبادل لینک منم وبلاگ شما رو با افتخار لینک کردم و از آشنایی با شما خوشحالم [گل]

سعید

راستی چم سنگر دقیق کجا میشه ؟ ؟ ؟

احسان پرنیان

جامعه ی ما به دنبال یک انتخابات منطقی نیست، همه هیجان زده و شعار زده هستیم، برنامه های کاندیداها مد نظر قرار نمی گیرید و فقط دنبال غوغا سالاری و دروغ و دروغ و دروغ و دروغ هستیم... انگار گوش هایمان با شنیدن دروغ تنمان را به وجد و تکاپو وا می دارد و شنیدن سخن های درست کسالت و اوره نا امید کننده می کنم تن بی جانمان را... تا زمانی که واقع بین نباشیم و این مسائل و هیجانات را کنار نگذاریم وضع کشورمان از این بهتر نمی شود هیچ بلکه بدتر هم میشود... سند حرف هایم انتخابات های گذشته و شعارهای داده شده و اعمالی که خلاف شعارها انجام شده است می باشد.