روزی از جنس دوستی و همدلی

امروز روز خوبی بود و هر چند روز خیلی شلوغی ! مثل بعضی روزهای هفته نبود ولی چون کمتر خستگی داشت از آن به روز خوب یاد میکنم.

صبح جلسه با پلیس فتا  در مورد مقوله امنیت در حوزه بانکداری اینترنتی و جرائم سایبری و راههای مقابله و کاهش جرائم سازمان یافته و ... در ستاد فرماندهی ناجا ( بزرگراه کردستان - ونک)با حضور متخصصان پلیس فتا و کارشناسان و صاحبنظران بانکی کشور.

حضور در جلسه مسئولین IT  استانهای بانک و دیدار  وخداحافظی با همکارانم در لواسان بعد از جلسه یاد شده با پلیس فتا .دیدار قبلی و سخنرانی بنده با همکاران روز سه شنبه 92/07/09 بصورت تخصصی و درحوزه مسائل کاری بود.

شرکت درجلسه  دگرگونی کسب وکار  و فضای مجازی درمخابرات پونک.(ساعت 15 )

شرکت در گردهمایی ودیدار با تعدادی از دوستان لر زبان در غرب تهران (باغ لاله ) ساعت  16:30.

این دیدار مهمترین و بهترین برنامه کاری امروز بنده بود که هنوز هم حس خوب با هم بودن و در جمع همزبانان، یاد گرفتن و شنیدن را برایم بهمراه داشت .

امیدوارم چنین جلساتی همچنان ادامه داشته باشد .

جلساتی که همدلی وهمفکری وهمگرایی و حس خوب کنار هم بودن را برای همه بهمراه داشته ودارد.جای چنین جلساتی خیلی وقت است که خالی بوده و امیدوارم با همراهی دوستان خوش فکر و دلسوز و متین نتیجه قابل قبول و خروجی خوبی داشته باشد. قبلا هم در چنین جلساتی شرکت کرده ام ولی واگرایی بیشتری بین همزبانان قوم لر دیدم .امیدوارم این نشست که در آن تاکید بر همگرایی بود از جنس آنها نباشد.ان شاله

دوستانی که برای اولین بارملاقات کردم :آقای محسن حیدری  -آقای قائدرحمت،آقای هداوند-آقای محمدی آقای بختیاری نژاد) .

و دوستانی که قبلا افتخار آشنایی با آنها را داشتم (استاد عابدین بهاروند-استاد قاسمی - آقای تقوایی و دکتر خدایی).

مثل تمام برنامه و قرارهای قبلی ، قرار دیدار بعدی را در "هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز" در دهه محرم امسال گذاشتیم و از دوستان قول میگیرم که در هیات عشاق العباس لرهای مقیم مرکز حضور داشته باشند .درست مثل صبح امروز که در جلسه با پلیس فتا از جناب سروان حسنوند قول شرکت گرفتم.

از همین تریبون از آقای قاسمی هم مراتب  سپاس و  امتنان خود را ابراز میدارم.الان هم که ساعت 23:30 میباشد در محل کار مشغول به انجام وظیفه و نگهداری از سرورها و سیستمهای بانکی  هستم.

مطلب بیشتردر همین مورد و این محفل در وبلاگ آقای قاسمی (بهانه ای برای  همدلی )

لرهای مقیم مرکز

لرهای مقیم مرکز

لرهای مقیم مرکز

عکس از : عبدالرضا و امیررضا قاسمی

/ 5 نظر / 90 بازدید
قلسمی

سلام و تشکر از حضور شما دوست گرامی . در دیار غربت ‘؛ این دیدارها بسیار لذت بخش است . امیدوارم امسال در ایام محرم شبهای خوبی با دوستان داشته باشیم

هداوند

سلام , از اشنایی امروز با شما خوشحالم .

بهاروند

سلام جناب اقای معتمدی این هفته حسابی من شارژ شدم و برای یک هفته اداره حسابی با انگیزه شدم آن هم به واسطه حضور دوستانی مثل شما که زینت بخش محفل بودند ممنونم از حضور همیشه پررنگت.

رضا

سلام آقا سعيد دوستان همه جمعند كاش ما هم توفيق حضور در جمع شما بزرگواران را داشتيم [گل]

بختیاری نژاد

سلام : آقاسعید از دیدار با جوانان برومند هم استانی مخصوصا عزیز فعالی مثل شما بسیار خوشحال شدم .