جمع آوری زباله در خرم آباد

تعدادی از شهروندان جوان ،فعال و طبیعت دوست  شهر خرم آباد  تصمیم دارند  به منظور فرهنگ سازی و حفاظت از طبیعت زیبای شهر خرم آباد ،در هفته آینده در یک حرکت واقدام نمادین وبصورت دسته جمعی اقدام به جمع آوری زباله از مناطق طبیعی و پارکهای حاشیه شهر خرم آباد مانند پارک جنگلی نمایند.
در همین راستا این همشهریان به همراهی ومساعدت شهرداری خرم آباد-سازمان محیط زیست و همچنین صداوسیمای استان نیازمندند. باتوجه به حرکت فرهنگی و نیت خیر این عزیزان از همه دوستان وعلاقمندان که میتوانند در هر یک از سازمانهای نامبرده توانایی مساعدت وهمراهی را دارند خواهشمند است با ارسال پیام و هرگونه اطلاع  رسانی در این زمینه منشا خیر وگشایش راه برای این همشهریان عزیزباشند.
 امید است  اینگونه حرکات نتیجه بخش بوده و در آینده شاهد طبیعتی عاری از زباله در
.سطح استان لرستان باشیم
نیازهای گروه برای موفقیت در این طرح :
تهیه گزارش و خبر توسط صدا و سیمای محترم جهت مطلع کردن همگان از این .عمل و فرهنگ سازی هر چه بیشتر
  در نظر گرفتن وسیله نقلیه مناسب جهت انتقال زباله ها(شهرداری میتواندمساعدت نماید)
تهیه کیسه های بزرگ زباله ، همچنین تهیه روپوش و دستکش های مناسب برای شرکت کنندگان در این برنامه
 
زمان برنامه : 10شهریور ماه
 مکان برنامه : در روزهای آتی با صلاحدید مسئولان محیط زیست استان لرستان تعیین خواهد شد.منتظر پیشنهادات وانتقادات شما هستیم.
نام ومشخصات دوستان جهت هماهنگی موجود ومنتشر خواهد شد.
/ 3 نظر / 5 بازدید
حمیدی

سلام مهندس معتمدی عزیز . ما هم برای کمک آماده ایم.کار خوب وزیبایی است امیدوارم در همه ی استان این مهم شکل گیرد و ما لرستانیها پیشقدم برای حفظ محیط زیست استان با همیاری مردم باشیم.

حمیدی

سلام مهندس عزیز . ما هم برای کمک آماده ایم.کار خوب وزیبایی است امیدوارم در همه ی استان این مهم شکل گیرد و ما لرستانیها پیشقدم برای حفظ محیط زیست استان با همیاری مردم باشیم.

قاسمی

سلام دوست عزیز . ممنون از اقدام خوبتان . هر چند مقطعی است ولی امیدوارم ادامه داشته باشد . از پیامتان هم برای سه قلوهای ازنایی ممنونم