سمفونی قورباغه‌ها به بازار آمد

«سمفونی قورباغه ها»

نوشته کرم‌رضا تاج‌مهر از سوی نشر قطره منتشر شد.

«سمفونی قورباغه‌ها» سمفونی راز و رمزهاست. راز و رمزهایی که نویسنده در همه‌ی داستان‌هایش تدارک دیده است، تا مخاطب با گشودن‌شان لذت ببرد و هم‌چنین در محاصره‌ی انبوهی از پرسش‌ها، شک و تردیدها و ابهامات قرار گیرد و نتواند تا مدت‌ها به آن‌ها فکر نکند. راز و رمزهایی نه از جنس زندگی امروز ـ که عاری از رمز و راز است و بیش‌تر روزمر‌گی است ـ بلکه از جنس رویدادهایی که بیش‌تر فراواقعی و البته خاص به نظر می‌رسند.

چیزی که جالب است این است که در هیچ‌کدام از این داستان‌ها برهه‌ی زمانی‌ای که ماجراها در آن اتفاق می‌افتد، مشخص نیست و نمی‌توان هیچ استدلال محکمی در این زمینه به دست داد. این خصلت ازلی‌ ـ ابدی بودن زمان در داستان‌ها، به رازها و رمزهای داستان، جلوه‌ای خاص می‌دهد که باعث تفکر بیش‌تر و البته تعمیم زمانی بر اساس سلیقه‌ و تفکر مخاطبان می‌شود.»
 به گفته نویسنده این اثر در ابتدا شامل 10داستان کوتاه بود که چهار داستان آن در مرحله‌ اخد مجوز به طور کامل حذف شده است.

سمفونی قورباغه‌ها در واقع دومین مجموعه داستان این داستان‌نویس است که مجموعه‌ اول وی با نام واهمه‌های خاکستری با گذشت بیش از دو سال که توسط نشر ثالث برای اخذ مجوز به ارشاد ارسال شده، همچنان بلاتکلیف مانده است.

«باغ کاغذی، خط‌خوردگی، سمفونی قورباغه‌ها، سی‌تاج، گُل‌پری، و وقتی مادر کِل کشید» شش داستان این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

کرم رضا تاجمهر از داستان‌نویس و طنزپردازو سردبیر هفته‌نامه‌ی اقتصاد لرستان است.

وبلاگ آقای تاجمهر : سایه های مفرغی

درهمین رابطه:

در وبلاگ چو ایران نباشد تن من مباد

 در وبلاگ گفتگو لر

دروبلاگ مرد لر

در لرستان نیوز

خبرآنلاین

جهت تهیه کتاب سمفونی قورباغه ها در خرم آباد به انتشارات خایدالو مراجعه شود.

/ 1 نظر / 6 بازدید
تاج مهر

سلام جناب معتمدی عزیز سپاس از لطف و محبت سرشارت. امیدوارم لیاقت بذل محبت شما رو داشته باشم. با افتخار لینک شدید به امید دیدار پیروز و مانا باشید