آخرین آغوش یک مادر در غزه !

 

 

فرقی نمی کند که در کجای این عالم باشی و اینکه بیطرف باشی وسرت تو لاک خودت باشه وکاری به اوضاع جاری نظام بین الملل نداشته باشی و جرم وجنایات قرن ٢١ بشریت نیز تورا تکان ندهد!

واقعا جهان و نظام بین الملل درعصر حاضر به این نتیجه رسیده که با جنگ و زور سرنیزه نمیتوان خاک کشور ویا حتی روستایی را تصرف وقبضه کرد !! حتی اگر باریکه ای بنام غزه باشد !!! وطن وطن است و خاک خاک !حتی اگر غصب شده باشد !

با زور سرنیزه نمیشود ونمی توان بردلها حکومت کرد! اگر این حکومت در زیر کپر و یا سیاه چادری بی زنگ وبی درب باشد!!

من نیز نمی توانستم بی تفاوت ازکنار این عکس بگذرم . برایم حسرتی عمیق برجای گداشت نمیدانم مادران چگونه داغ نوگلان خود را تحمل میکنند!آخرین نگاه مادر به فرزند وآخرین آغوش مادر!! 

 اما برای اینکه به جنگ ونفرت وخونریزی وتهاجم پایان داده باشیم راهی جز گفتگو واحترام به طرف مقابل ورعایت حق وحقوق یکدیگر را نمی بینم !

امیدوارم بشر به این رشد برسد و صلح وعدل وبرابری در این جهان گسترده شود.

/ 2 نظر / 13 بازدید
آبرا

رنج هست، مرگ هست، اندوه جدايي هست، اما آرامش نيز هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست. آبرا [گل]

سلام ما وبلاگی را ترتیب داده ایم که قرار است نقش وبلاگ مادر را ایفا کند و موضوعش غزه است از همه ی وب هایی که چنین موضوعی دارند دعوت می کنیم که به این وب و در واقع به این زنجیره ملحق شوند . برای الحاق ID:SOGEZEYTUN@YAHOO.COM به ما اسمی که میخواهید لینکتان داشته باشد بعلاوه ی آدرس وبلاگتان را به ارسال کنید . در صورت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این آدرس میل بفرستید. شرکت شما را در این انتفاضه ی وبلاگی تبریک می گوییم . با تشکر " یا حق"