0321تبریک ویژه به زینب و سلمان و مادر محترم

جناب آقای سلمان پاپی قبولی شما  در آزمون دکتری در رشته ی حقوق خصوصی در دانشگاه علامه طباطبایی را بشما وخانواده محترمتان تبریک میگوییم.

همچنین قبولی خواهر ایشان زینب پاپی را در رشته علم اطلاعات و دانش شناسی مقطع دکتری تبریک و موفقیت های روز افزون شما خواهر وبرادر عزیز را آرزومندیم.

پ.ن :این پست را بدلیل حس خوب و دوست داشتنی که بعد از اطلاع از قبولی این خواهر وبرادر شنیدم منتشر کردم،کمی دورادور جویای حالشان هستم و دوستشان دارم بخاطر پشتکار ،صداقت ،درستی و صبر و سادگی شان.میدانم این موفقیت براحتی وآسانی برای ایندو عزیز طی سالهای سال(نزدیک به 30 سال از شهادت پدربزرگوارشان) بدست نیامده است و من بوجود چنین عزیزانی که درکنارشان هستم افتخار میکنم.

این خواهر وبرادر گرامی یادگاران شهید روح اله پاپی هستند. که سالها پیش دراسفند ماه 1362 در عملیات خیبر در جزیره مجنون برای سالهای سال جاویدالاثر ماند! ایشان از موسسین و فرماندهان گردان های قائم و حمزه تیپ ولیعصر(عج) خوزستان بودند.

زینب دختر این شهید گرانقدر هنگام شهادت پدرش یک ساله و سلمان هنوز چشم به دنیا نگشوده بود. فرزندان هیچ کدام پدر را ندیدند و پدر پسرش را .

سالها مادر بزرگوارشان چشم انتظار بازگشت پدر فرزندانش بود وماند و سالها برای این دو در کنار پدربزرگی خوب و مهربان هم پدری کرد و هم وظیفه ی مادری را به نحو احسن انجام داد و پابه پای فرزندان برای موفقیتشان تلاش کرد و الحق فرزندان خوب ونیکو و حق شناسی را به رنج و تحمل سختی های فراوان تحویل جامعه داد.

جالب اینجاست این عزیزان سالها با تلاش و ممارست وپشتکار خویش مراحل عالی تحصیلی را پشت سر گذاشته و سعی نموده اند از امتیاز های خانواده و فرزند شهید برای اثبات توانایی های خود استفاده ننمایند و با سختی و مشقت خود محصول دسترنج خویش را درو نمایند.زینب اکنون سال دوم مقطع دکتری است.

نوشته ی پیشین من درباره پدر شهید وبزرگوارشان:

/ 10 نظر / 3 بازدید
اشرف

سلام،منم بهشون تبریک میگم،مطمئنأ استحقاقش را داشته ان، امیدوارم خدا و روح پدر شهیدشان همیشه حامی آنها باشند و همچنان پله های ترقی را طی کنند.[گل] یه ختم صلوات گذاشته ام،خوشحال میشم توش شرکت کنید.

احسان

تبریک ما راهم صمیمانه پذیرا باشید...

یک خواننده همیشگی

تبریک ویزه ما را هم این دوستان پذیرا باشند. خداوند روح پدر گرامیشان را شاد نماید. خیلی سخت است پدر ندیده باشی و مانند پدر رفتار کنی. آفرین بر این خواهر وبرادر عزیز.خداوند حافظ مادر گرامیشان باشد.

آزادبخت

آفرین بر این عزیزان واحسنت بر معرفتشان. تبریک تبریک تبریک

قاسمی

سلام . با خواندن این پست ، نفس در سینه ام حبس شد . دست بوس این یادگاران شهید هستم

بهاروند

سلام عزیز افتخار ما ایرانیان به شیرمردانی مانند روخ الله است که از جان خویش گذشتند و برای دفاع از این مرز و بوم به شهادت رسیدند و شرمساری را برای کسانی گذاشتند که در این وادی به سیاست و سیاست بازی پرداختند و به نام آنان چه کارها که نکردند آنان که نه رنگ جبهه را به چشم دیدند و نه جنگ را ولی آنقدر گستاخ هستند که خود را وارث شهیدان میدانند. من هم به خواهر و برادر عزیزم زینب و سلمان عزیز و مادر محترمشان تبریک میگویم و امیدوارم همیشه موفق و یر بلند باشند

بهاروند

سلام آقای معتمدی به روزم با یک مطلب

مراد

با سلام به دوست خوبم جناب معتمدی واقعا خوشحال شدم و به این عزیزان تبریک میگم . انشاالله مدارج بالاتر

دخترزاگرس

سلام واقعا کارو همتشون ستودنیست برایشان آرزوی موفقیت بیشتر را دارم...