راه یافتن تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی

سلام بر جام جهانی

تیم ملی فوتبال کشورمان با تک گل رضا قوچان نژاد و پیروزی شیرین یک بر صفرمقابل کره جنوبی به جام جهانی راه یافت.

راه یافتن تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی موجی از شور وشعف وخوشحالی در مردم ایران برپا کرد. با برد مقابل تیم سخت کره جنوبی تیم ملی فوتبال ایران به عنوان تیم اول گروهی سخت مسافر برزیل شد.

با این برد موجی از غرور و شادی در خیابانهای پایتخت به راه افتاد و همه جا مردم به شادی پرداختند ،چراغهای ماشین ها روشن ،پرچم ایران با غرور و افتخار بر سر دستان جوانان به اهتزار درآمده بود و تمام مردم با نشان دادن علامت پیروزی در اتوبانها و خیابانها به شادی پرداختند.

قطعا شادی خیل عظیمی از جوانان در امروز وروزهای گذشته نوید بخش دوران تازه وشور ونشاط وامید در کشور شده است ، این پیروزی و شادی های در انتظار جامعه ایران را به همه تبریک میگویم.

بی شک گل رضا قوچان نژاد فوتبالیست با اخلاق وحرفه ای تیم ملی ایران یاد خداداد عزیزی حماسه ساز ملبورن را بعد از 16 سال در یادها زنده کرد.

زنده باشی حماسه ساز اولسان !

ملت ایران ؛شادی و پیروزیتان مستدام باد.

رضا قوچان نزاد

/ 3 نظر / 4 بازدید
fars

آيا بالاخره راهي براي کسب درآمد از اينترنت وجود دارد ؟؟؟ يک راه مطمئن و درآمدزا براي کسانيکه مايلند از صفر شروع نموده و از هيچ به همه چيز برسند درآمد بسيار زياد , آسان , مطمئن و قانوني براي صاحبان سايتها , وبلاگها و بازاريابها با هر بازديد و سابقه فعاليتي که داريد به گروه ما بپيونديد >>> و طعم واقعي پول اينترنتي را حس کنيد <<< آيا تا به حال انديشيده ايد که مي توانيد در منزل و بدون نياز به خروج از منزل حتي تا سقف 755 هزار تومان در ماه نيز درآمد داشته باشيد؟؟؟ براي کسب اطلاعات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد http://www.fars.eoo.ir

بهاروند

سلام بر شما و سلام بر جام جهانی