سومین شب هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز

با حضور گسترده علاقمندان و دوستداران مکتب اهل بیت  در هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز ، مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) هرسال باشکوه تر از سال قبل برگزار میگردد.

 سومین شب از سومین سال فعالیت هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز درحالی سپری شد که حضور علاقمندان و لر زبانان دوستدار اهل بیش از سالهای قبل بوده و کثرت جمعیت حاضر در نشان از اقبال لرستانی ها به این مراسم بوده است.

حضور جوانان و نوجوانان بهمراه خانواده گرمای خاصی به مراسم داده و علاقمندی سوگواران به مداحی و مرثیه سرایی به زبان لری و سینه زنی با قرائت نوحه های لری در کنار رعایت نظم نیز در هیات بسیار چشمگیر بوده است.

امسال بانی هیات "عشاق العباس " ، حاج حسین سلوک و برادارانش و همکارانش تدابیر ویژه ای برای برگزاری هر چه بهتر مراسم سوگواری اندیشیده اند، و رضایت سوگوران از برگزاری مراسم بخوبی قابل مشاهده است.

نظم و پذیرایی و فراهم نمودن امکانات و سیستم های گرمایشی و صوتی نیز در حد بسیار خوبی برای سوگواران و مهمانان فراهم شده است.

امیدوارم روند راه راه اندازی "هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز" که به الگویی از همکاری وهمراهی علاقمندان با بانیان هیات تبدیل شده به عنوان نقطه ی عطف،چراغ راهنمای دیگر دوستان برای برگزاری دیگر برنامه های اجتماعی وفرهنگی واقتصادی و ... در قالب فعالیت های NGO باشد .

همکاری وهمراهی مهمانان در کنار بازدید دوستان واقوام وهمشهریان که ممکن است مدتها این دیدارها ممکن نشده باشد بسیار دیدنی وزیبا است و گاهی در پایان مراسم تا ساعتی در مکان هیات این دید وبازدید ها و همکاریها ادامه دارد.

در سومین سال فعالیت "هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز" وب سایت هیات نیز به آدرس : http://www.oshagholabas.com

راه اندازی گردیده است.

بانیان هیات ازدوستان وعلاقمندانی که تاکنون موفق به حضور در هیات "عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز " نشده اند مجددا دعوت بعمل میاورد.

 

 

هیات عشاق العباس لرستانی ها

عکس : امیررضا قاسمی

/ 5 نظر / 61 بازدید
بهار

سلام ایام عاشورا و تاسوعای حسینی تسلیت باد و عزاداری هایتان مقبول حق باشد.

علي رضا

واقعاً خدا خيرشان دهد....

قاسمی

السلام علیکم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیک یاامین الله فى ارض وحجته على عباده(یاصاحب الزمان آجرک الله)ماه محرم بر شما وعاشقان حسین تسلیت عرض مینمایم)

ثامن الائمه

اززحمات شماتشکر