اجرای گروه نمایش کودک ونوجوان شاپرک درسرای سالمندان صدیق

اگر برای انجام هر کار فرهنگی ،اقتصادی سیاسی ویا اجتماعی در استان وبطور کلی برای توسعه ی همه جانبه ی استان هرکسی در هر مقام ویا مسئولیتی که قرار دارد در حد توان خود تلاش وکوشش نماید ؛مطمئنا بعد از مدتهای کوتاهی آثار وبازخورد همدلی وهمراهی و پیشرفت دراستان هرچند با گامهایی کوچک قابل مشاهده ولمس خواهد بود.

بعنوان مثال حرکت یک گروه هنری کوچک در استان جهت اجرای برنامه ی شاد برای همدلی و همراهی با جمعی از سالمندانی که در انتظار مهر ومحبت همنوعان خود هستند ؛حرکتی به غایت ستودنی وشایسته ی تقدیر است.

این حرکت درکنارسایر کارهای نیکوی هم استانی ها برای تقسیم داشته ها وشادیهایمان برای هم استانی هایی که از این موهبت ها بنا به دلایلی محروم بوده اند بسیار زیبا ودلنشین و مسرت بخش است.

تلاش یک گروه هنری با بضاعت کم اما با وسعت دیدی فراتر از دلمشغولی های روزمره با احترام به کرامت انسانی  تحسین هر انسان دردمندی را بهمراه دارد.

بهمین منظور از "گروه نمایش کودک ونوجوان شاپرک" برای اجرای برنامه ای شاد در سرای سالمندان چشم انتظار خیریه حاج صدیق تقدیر وتشکر بعمل می آورم.

شادی وپیروزی و سلامتی برای این گروه نوعدوست دارم.

برای اطلاع از جزئیات برنامه به ادرس زیر مراجعه نمایید.

"گروه نمایش کودک ونوجوان شاپرک"

زمان :

ساعت ۱۰صبح روزجمعه ۲۵اسفندماه۹۱-سرای سالمندان صدیق واقع درابتدای جاده خرم آباد-اندیمشک

/ 5 نظر / 5 بازدید
ونوس

سلام پایان سال 91 نزدیک است و دفتر آرزوهای ما با ثبت آرزوی تو دوست عزیز به یادگار می ماند ، ممنون از اینکه مهمانم بودی من هم برای تو آرزو میکنم که : هر آنچه در دل داری ، به دست آری

بهاروند

چقدر کار قشنگی کردن دستشون درد نکنه یه ساعتی آدم های تنها رو هم با این کارها شاد کنی انگار خداوند رو از خودت راضی کردی.