مراسم تودیع و معارفه بخشدار پاپی

در مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی-  امنیتی استانداری و فرماندار خرم آباد و مدیران و مسئولین ادارات دولتی بخش و جمعی از خانواده های شهدا و شورای اسلامی شهر ، آقای رمضان اسکندری به عنوان بخشدار جدید پاپی معرفی و از خدمات آقای فضل اللهی تشکر شد.

چراغیان سرپرست معاونت سیاسی - امنیتی استانداری در این مراسم معارفه گفت: فرصت خدمتگذاری به مردم یک نعمت الهی است که باید از لحظه لحظه آن نهایت استفاده را برد و با جلب رضایت و اعتماد مردم بر کارآمدی دولت اسلامی افزود: وی خطاب به بخشدار جدید و مدیران گفت: با تلاش و کوشش فراوان هر آنچه در توان دارید برای خدمت صادقانه و بدون منت در طبق اخلاص بگذارید زیرا این کار موجب رضایت خداوند و خیر دنیا و آخرت شماست.

سرپرست معاونت - سیاسی امنیتی در قسمتی از سخنان خود جنگ روانی علیه رئیس جمهور و دولت را کم سابقه قلمداد و با اشاره به پرکاری ، صداقت ، پاکدستی و مهرورزی دولت نهم ، تلاشهای مختلف برای تضعیف دولت را غیر منصفانه و در راستای منافع دشمنان ذکر کرد.

در این مراسم همچنین آقای حسن شریعت نژاد فرماندار خرم آبادنیز طی سخنانی از مسئولین بخش پاپی خواست تا با ارائه طرحهای کارشناسی و پیگیریهای مستمر بستر را برای خدمت هر چه بیشتر به مردم منطقه فراهم نمایند.

 

/ 4 نظر / 14 بازدید
هوشنگ

سلام -تبریک میگم وب جالبی داری من هم بچه روستای ایروه و هم دهاتی رمضان اسکندری هستم.امیدوارم موفق باشید [گل]

مجید

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

اسفنديار خدايي

سلام بر شما و بر چمسنگر چندین سال در چمسنگر معلم بودم و هم اکنون با چمسنگر در ارتباط هستم از آشنایی با شما خوشحالم متاسفانه منطقه پاپی وبلاگ خبری وجود ندارد. از دیدن وبلاگ شما خوشحال شدم. اگر مایل بودید با لرنا در انتشار اخبار و درج مسائل این منطقه همکاری کنید متشکر از شما

سلام من هم چمسنگر با همه خوبیها و بدیهاش دوستش دارم