ما را چه به مسائل استان از .... بنویس!

چند وقتی است دوست نداشتم در دنیای مجازی مطلبی داشته باشم وچند پست قبلی به خاطر دوستان واطلاع رسانی گسترده برای دیگر همشهریانم ضروری بود و همیشه هم خواهد بود و بنظرم باید در چنین مواقعی (کمک ورفع گرفتاری وکارهای خیرو عام منفعه) همه دوستان متحد وبدور از گرایش های ... اطلاع رسانی نمایند .چیزی که در مورد اتحاد آذری زبانان در مساله زلزله هریس -اهر -ورزقان مشاهده کردیم اما در بین لرزبانان علیرغم تلاششان برای اتحاد اما حرکت وسیعی برای ان انجام نشده است. 

بهتر است بخاطر حرمت دوستان وبچه های راه آهن باز هم سعی در باز نشر خاطرات وروزهای خوب گذشته ایستگاه داشته باشم چرا که این خواست دوستان است و بدین گونه بیاد روزهای خوب گذشته حلقه ی دوستی انان مستحکمتر گردد.

تولد دوقلوهای نازنین امین بهشتی (پرهام و پریا) را به ایشان وخانواده ی محترمشان تبریک میگویم وارزوی سلامتی وطول عمر با عزت در سایه پدر ومادر ومرتضی علی برایشان دارم.

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
امیررضا قاسمی

با سلام خدمت شما عمو جان.مطلبتان را خواندم.به خودم گفتم چرا در زمان زلزله بروجرد این اتحاد بین ما لر زبانان پیش نیا مد.

قاسمی

سلام آقای معتمدی عزیز . مطلبتون بسیار بجا بود . همانطور که میدانید در مناطق زلزله زده حضور داشتم . باور بفرمایید وارد تبریز که شدم غم و اندوه در چهره تمام مردم مشهود بود..... به بازار که رفتم کسی دل و دماغ کار کردن نداشت ....... از این همه ابراز همدردی آنها با هم بسیار خرسند شدم و ناراحت از قوم خودمان ........ بی تعارف بگویم ... شاید به خیلی از ما بر بخورد.... ولی تو زمینه کمک به هم خیلی کوتاهی نی کنیم .... نمیخواهم پرده دری کنم .... ولی کمک به همنوع را وظیفه نمیدانیم .... فکر می کنیم تماشاچی هستیم .... بگذریم ... بدرود

پرنیان

سلام... اتفاقاً امروز صبح در محل کارم در مورد همین موضوع صحبت می کردم... نمی خواهم مورد را مو شکافی کنم... همین را بگویم بس که این موضوع زلزله آزربایجان وارد عرصه سیاست شد و و و و و و و و و و..... امیدوارم خدایی نکرده خدایی نکرده اگر در مناطق غرب نشین چنین اتفاقی افتاد به هعمین روال به مردم کمک کنند وگرنه ضخم های کهنه ی فرزندان غرب کشور روز به روز تازه و تازه تر میشه... من در زلزله چند سال گذشته که در ایام تعطیلات در بروجرد و درود رخ داد که مرکز آن در دشت سیلاخور هم بود حضور داشتم،‌ دقیقا یادمه وقته اذان صبح به قسمت اشهد ان علیاً ولی الله رسید خونه ها شروع به لرزیدن کرد... تعداد کشدهای اگر بیشتر از زلزله اخیر نبود مطمئنا کمتر هم نبود،‌ ولی برای آن ها چکار کردند؟ اصلا از مسئولین کسی امد به عیادت این مردم؟ ( فقط به چند تا پیام تلوزیونی اکتفا کردند)... حداقل امکانات را مردم باید خریداری می کردند در آن زمان آن هم به قیمت های سرسام آور... چادر مسافرتی هم پیدا نمیشد و اگر پیدا میشد با قیمت های بالای سیصد هزار .... این یعنی تبعیض قائل شدن بین مناطق... ننگ بر ما نسل کنونی که آبروی گذشتگانمان را برده ایم...

ظفر ملک زاده

جناب اقای سعید خان معتمدی:بدین وسیله برای اقدامات شایسته وارزشمند جناب عالی در خصوص ایجاد این وبلاگ برای معرفی زادگاهمان(چمسنگر زیبا) و آداب و رسوم قوم لر صمیمانه تقدیروتشکر مینمایم وبرایتان در همه امور زندگی آرزوی موفقیت دارم. همچنین برای عرض تبریک آنجناب به مناسبت تولد خواهر زاده های عزیزم(پرهام وپریا) به عنوان آقای امین بهشتی نیز سپاسگزارم.