عزاداری با شکوه لرستانی‌های مقیم مرکز در سومین شب محرم

مراسم سومین شب محرم با حضور عزاداران حسینی و دوست‌داران لرستانی سالار شهیدان ابا عبدالله گزارش تصویری: عزاداری با شکوه لرستانی‌های مقیم مرکز در سومین شب محرمالحسین در تهران برگزار شد

به گزارش یافته، مراسم عزاداری سومین شب محرم شامگاه دوشنبه با حضور با شکوه جمعی از مسوولان، ورزشکاران، هنرمندان و هم استانی‌های محب اهل‌بیت مقیم تهران در محل "‌هیأت عشاق‌العباس(ع)‌" لرستانی‌های مقیم مرکز واقع در تهران بلوار فردوس برگزار شد.

در این مراسم حاج "علی جهان‌آرا" و "خوش‌اخلاق" با زبان لری نوحه خواندند و حجت‌الاسلام "علی سرلک"  به‌عنوان سخن‌ران و "ناصر مالکی" نیز مداحی را به زبان فارسی انجام دادند.
قابل ذکر است که امسال برنامه‌های متنوع برای عزاداران تدارک دیده شده و "علی جهان‌آرا" ، "حسین سهرابی"، "رضا موسیوند" و "خوش‌اخلاق" به‌عنوان مداحان لر، حجت‌الاسلام "عبدالله فاطمی‌خرم‌آبادی"،  حجت‌الاسلام "سید محمد غروی"  و حجت‌الاسلام "علی سرلک"  به‌عنوان سخن‌ران و "ناصر مالکی" نیز مداحی را به زبان فارسی انجام خواهد داد.
مناسک عزاداری ایام محرم امسال توسط لرهای مقیم مرکز تا سیزدهم محرم از ساعت 20 تا 23 در تهران، بزرگ‌راه شهید ستاری، بلوار فردوس غربی، خیابان ورزی شمالی، کوچه چهارم شرقی برگزار می‌گردد‌.
عزاداری لرستانی ها در تهران
/ 0 نظر / 45 بازدید