امضای کمپین جهانی 10 میلیون نفری در حمایت از حجاب در خرم‌آباد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: امضای کمپین جهانی 10 میلیون نفری برای حمایت از اسلام به عنوان برترین دین حامی زنان با هدف رونمایی در همایش بین‌المللی زنان محجبه در خرم‌آباد آغاز شد .

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری زنان ایران  ، عارف علوی در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد در این خصوص اظهار داشت: تشکیل کمپین با 10 میلیون امضا در زمینه موافقت با حجاب و دفاع از حقوق زنان غربی انجام و توسط نمایندگان موسسات فرهنگی مذهبی جمع آوری می‌شود .
 وی اظهار داشت: پیش از این کمپین یک میلیون امضایی کشورهای غربی و عوامل مزدور داخلی مبنی بر محدودیت‌های زنان ایرانی و دفاع از حقوق آنها امضا شد .
 علوی با اشاره به اینکه این همایش با حضور 60 نفر از زنان محجبه و موفق جهان اسلام برگزار می‌شود، گفت: ایجاد شبکه ارتباطی زنان جهان اسلام در زمینه عفاف و حجاب، معرفی زنان موفق در جامعه‌های سکولاریسم و تشکیل یک گروه عملیاتی برای احیای فرهنگ حجاب اسلامی از اهداف برگزاری این همایش است .
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اعلام آمادگی 30 کشور دنیا برای حضور در همایش بین‌المللی زنان موفق و محجبه جهان اسلام در استان خبر داد .
 وی گفت: این همایش بین‌المللی با همکاری کانون فرهنگی، مذهبی بانوان لرستان و مؤسسه رهپویان فرهنگ و هنر، مؤسسه قرآن یاوران لرستان و سازمان ملی جوانان کشور 16 دی ماه سال جاری همزمان با روز ملی حجاب و عفاف، در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

 

پ .ن : چه می کنه این مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی لرستان !!

/ 1 نظر / 6 بازدید
رضا مدهنی

درد مردم لرستان( معرفی زنان موفق در جامعه‌های سکولاریسم) نیست لرستان دومین استان از نظر بیکاری در کشور است بهتر نیست این چنین هزینه هایی برای نیازهای ضروری لرستان هزینه شود جناب مدیر کل حضرت علی می فرمایند اگر فقر از دری وارد شود ایمان از در دیگری خارج می شود گام اول رسیدگی به معیشت مردم است