برنامه نود و حاشیه های ان

تشکر و سپاس از دوستانی که باپیامک وتلفن و کامنت -درمورد مصاحبه با دوربین برنامه نود-اظهار لطف نموده بودند.هرچند کار شاقی نیست اماما وظیفه خود میدانیم که از تیم گهر در هرجای ایران بازی داشته باشد حمایت کنیم.من در پست های قبلی از حضور استاد رحمانپور -مهندس احد چگنی و  دوستان وبچه های راه آهن وایستگاه چمشنگر در ورزشگاه انقلاب کرج یاد کرده بودم. جادارد از ابراهیم خدایی هم تشکر کنم وعذرخواهی من که بخاطر ترجمه شعر لری تبلیغ شده در ورزشگاه با دوربین نود  که مجبور شدم آستینش !! را برای جلوی دوربین آمدن بکشم!!

هرچند در برنامه نود مشخص نکرد عامل اصلی شروع درگیری در ورزشگاه کیست ؟ وپخش تصاویری که مربوط به تیم ملوان بود را به نوعی به لرها نسبت داده شد هرچند که مامیدانیم تماشاگران ما فحاش وهتاک وشروع کننده درگیری نبودند.ولی امیدوارم دربازیهای بعدی نماینده ی واقعی مردم وفرهنگ لرستان در ورزشگاه باشیم.هربازی به منزله ی آزمونی برای نمایش فرهنگ وهویت ماست. امشب بازی گهر با راه آهن است که آماده میشویم با دوستان وسپهر به ورزشگاه اکباتان برویم.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مسعود بهشتی

سلام به سعید عزیز می خواستم یکی از دغده های روستای چمسنگر را به اطلاع مسولین برسانیم روستای چمسنگر از روستا های بزرگ منطقه پاپی می باشد که روزگاری لااقل در ماه رمضان مسجد پر از افراد بود ولی متاسفانه این روستا نه دارای مسجد می باشد و نه دارای آب آشامیدنی است از بعضی که می پرسیم دلیل روزه نگرفتنشون کمبودآب می باشد