عکس هایی از ایستگاه راه آهن چم سنگر

عکس ورودی ایستگاه چم سنگر و رودخانه سزار

 عکسی از چم سنگر

/ 4 نظر / 52 بازدید
احسان پرنیان

سلام... زیباست... فکر کنم دیگه این ماه منم عکس های ایستگاه چمسنگر رو انتشار میدم... بچگی ها وقتی از خوزستان می امدیم اول میرفتیم خونه خالم اینا که پسرشون همزء هست و الان تو آموزش و پرورش استان هست و مطمئناً همدیگر رو می شناسید... انجا با پسر خاله هام میرفتیم با قلاب و تور ماهی گیری ماهی می گرفتیم... یادش بخیر

احمد

سلام اقاي پرنيان حمزه درسته

بهاروند

سلام عکسهای زیبایی گرفتی و برای من چقدر خاطره انگیز است خاطره ای از زمانی که برای اولین بار به چمسنگر رفتم با تعدادی از کارشناسان استان برای بازدید از طرح طوبی همان طرحی که درختکاری را در کشور تا حدودی رونق داد ولی متاسفانه در دوره های بعدی اعتبارات آنها کمتر شد با دوستان ابتدا به سپید دشت و بعد با قطار محلی به چمسنگر رفتیم در قسمت شمال شرقی یک نفر که الان با عرض تاسف نامش از یادم رفته نزدیک یک تا دو هکتار نهال کاشته بود بعد از اینکه بازدید کردیم در بین راه یک بزغاله را روی دوش گرفت ازش پرسیدم مال شماست گفت آره گم شده وقتی به خانه برای صرف چای رسیدیم در عرض نیم ساعت بزغاله را سر بریده بود و بساط کباب را راه انداخته بود و ما با کمال تعجب از او پرسیدم چرا اینکار را کردی ما میخواهیم برویم. این مرد آنقدر مهربان بود و آنقدر مهمان نواز بود که من هر موقع اسمی از چمسنگر برده میشود یاد آن مرد می افتم. کاش میشد یکبار دیگر هم به چم سنگر بروم کاش میشد.

آ.آ

سلام عکسهای زیبایی گرفتید و مطالب جالبی نوشتید. محل کار من چمسنگره ازش خوشم میاد و دوست ندارم فعلا انتقالی بگیرم. موفق باشید.