پوریا یاراحمدی نفر برگزیده کنکور سراسری ایران

با اعلام نتایج اولیه افراد برتر کنکور سراسری ایران، آقای پوریا یاراحمدی جوان برومند بروجردی بعنوان نفر دوم منطقه ای و نفر سوم رشته تجربی در ایران،برگزیده شد. 

به نمایندگی از کمیته دانشجویان و دانش آموختگان لرستانی دانشگاههای تهران کسب این رتبه تک رقمی و موفقیت بی نظیر در تاریخ کنکور لرستان و بروجرد را به ایشان وخانواده ی محترم و آموزش وپرورش و معلمین دلسوز وباتجربه شهر بروجرد تبریک می گویم.

حقیقت در این چند سالی که در ماههای فصل پاییز به طور خودجوش وبا همراهی و همکاری سایر دانشجویان لرستانی دانشگاههای تهران برای قدردانی و تقدیر از دانشجویان جدیدالورودبه دانشگاههای تهران با رتبه های زیر 1000 اقدام می کنیم ؛ تاکنون رتبه ی تک رقمی در کنکور سراسری در این چند ساله (بجز مقاطع ارشد -در مقاطع ارشد دانشجویان لرستانی رتبه های تک رقمی- به وفور داشته اند)سراغ نداشتیم و این افتخار را که جناب آقای پوریا یاراحمدی کسب نمودند بیش از همه جامعه دانشجویان لرستانی دانشگاههای تهران را خوشحال نموده است و مطمئنا قبل از ورود پوریا یاراحمدی عکس ورتبه ی تک رقمی اش بوسیله ی سایر دانشجویان لرستانی در خوابگاه دانشگاههای تهران منتشر شده است و پیشاپیش به ایشان خیر مقدم عرض می کنیم وآرزوی کسب رتبه در مقاطع بالاتر تحصیلی و علمی برای ایشان داریم.خیلی تمایل داریم امسال به همت همه ی دانشجویان اسامی کلیه دانشجویان جدیدالورود را با رتبه های زیر 1000 جمع آوری کنیم و در جشن باشکوهی که در این چند ساله به همت خود دانشجویان برگزار شده شرکت نمایند.به امید موفقیت و پیروزی های پی در پی برای دانشجویان وجوانان لرستانی . ان شاله


پ .ن :
یادآور می شود که در بررسی عملکرد چند ساله آموزش و پرورش استان لرستان روند نزولی قبولی دانشجویان لرستانی در دانشگاههای تهران وبا رتبه های زیر 1000 وجود داشته است. جا دارد اموزش وپرورش استان لرستان به دور از باندبازی و تغییرات پی درپی معلمان و مسئولین دلسوز مسیر دستیابی دانش آموزان با استعداد لرستانیرا به دانشگاههای برتر کشور هموار نمایند .این مهمترین مطلبی است که در یک دوره 10 ساله این روند کاهش داشته است .امیدواریم با همدلی وهمراهی مسئولین این روند به سیر صعودی دهه ی 70 برگردد.

/ 4 نظر / 13 بازدید
حسین محمدی

سلام جناب مهندس معتمدی. در فیس هم منتشر کردی. امیدوارم امسال شاهد برگزاری جشن دانشجویی مث سالها قبل با همت شما و دیگر بچه های دانشجو باشیم. الحق که جز خاطره ی مثبت چیزی برای ما باقی نمی ماند و این همه لطف بزرگان ودانشجویان لرستانی به جدیدالورود ها .

تقوایی

سپاس از انتشار اختصاصی این پست خوشحال کننده سپاس از اینکه با کلمه بروجرد ، خم به ابرو نمی آورید . اگر برنامه تقدیر داشتید ما را خبر کنید . بازهم سپاس .

عاشق

حالا من که رتبم شده 69منطقه3 زیر 1000کشوری هم شدم هم زیر100منطقه...آیا به این جشن دعوت میشم؟؟خواهش میکنم جوابمو بدبد...

عاشق

باسلام مجدد از منابع مهمی که میتونید از رتبه ها مطلع بشید همین الان یه سر برید سایت قلمچی بیش از70درصد رتبه های برتر استان عضو این موسسه بودن و الان این سایت هم برای هر استان و شهری وهر رتبه ی برتری صفحه شخصی درست کرده شما میتونید تو اونجا هم رتبه ها رو بفهمید هم اطلاع رسانی کنید...یا اینکه به قلمچی یا آموزش و پرورش هر شهر سری بزنید واطلاعات دقیقتر افراد رو بگیرید ولی همین سایت هم بد منبعی نیست ...از لطفتون ممنون...