شب خاطره

در سال 89 هنوز پست جدیدی ننوشته بودم و تا حدودی هم نمی دانستم چه بنویسم ! اول از تمام کسانیکه برایم کامنت گذاشته و به حقیر ابراز محبت نموده اند تشکر میکنم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید .

اما اگر تا به حال در یک برنامه و یا محفل بازگویی داستان وخاطره از دوران جنگ تحمیلی شرکت نکرده اید ، حتما این بار شرکت کنید ویا پای خاطرات دوستان اشنایان ویا همشهری های خودتان که در این دفاع مقدس لباس رزم پوشیده اند ،بنشینید و با دقت کنکاش کنید در همه احوال و حالات و اهداف و .. این سربازان غیور و آزاده این سرزمین ! راستش را بخواهید تا حالا پای صجبت های بسیاری از این سربازان ودلاوران نشسته ام و گاهی با حسرت وغبطه به انان که ای کاش من هم همراه آنان بودم؛ به حرفهایشان گوش میدادم از آن موقعی که با حرص و ولع و با لبخندی نه تنها بر لب که در تمام وجودشان هویدا میگردد و با غرور در مورد ان اتفاق صحبت میکنند و یا از آن موقع که غمی بی پایان در تمام وجوشان احساس میکنی و ناخودآگاه تو هم در این ناراحتی شریک میشوی !
نمی دانم تا به حال برنامه تلویزیونی "شب خاطره " که از شبکه 5 تهران پخش میشود را دیده اید ؟ ویا در آن برنامه ویا برنامه های مشابه در استان خودمان شرکت کرده اید یا نه ؟! برنامه زیبا و جالبی است از تمامی رزمندگان دفاع مقدس و آزاده و جانباز و ارتشی وسپاهی و بسیجی و ... دعوت بعمل میاورد و خاطره تعریف میکنند .برنامه بسیار جالبی است و خاطرات آزادگان هم بسیار جالب و شنیدنی است .گاهی خنده ای برلب و گاهی اشک و گاهی غرور و افتخار سراسر وجودت را در بر میگیرد و گاهی هم به این جنگ لعنتی وتحمیلی هزاران لعن و نفرین میفرستی ........
هر چه باشد این بازماندگان جنگ وجبهه و حتی خانواده هایشان سرمایه ای معنوی و عزیز برای ما هستند و احترام آنان بر ما واجب ؛ و اینان همیشه برای ما عزیز و محترم و غرور وافتخار ما هستند.
در پایان این سوال برایم باقی است که در مقابل این همه ایثار و گذشت و دفاع از سرزمین وناموس و دین ،من چکاره ام ؟! من کجا ایستاده ام و انان کجا ؟!
راستی انتظار انها از ما چیست ؟!

در پایان : پیشنهاد به شبکه صداو سیمای استان لرستان ؛ برنامه "شب خاطره" را هم برای سربازان ودلاوران وآزادگان استان لرستان   راه اندازی کنید.

/ 0 نظر / 6 بازدید