پیام مهم محسن رضایی به ملت ایران

اکنون که در تعیین سرنوشت خود حماسه و شگفتی دیگری آفریده اید امیدوارم این حضور پرشور با برخی کج اندیشی ها در کام ملت تلخ نشود.

به گزارش "تابناک" دکتر محسن رضایی پیامی خطاب به ملت شریف ایران صادر کرده است که به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت عزیز و بزرگوار ایران
میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تهنیت عرض می نمایم. علاقه زاید الوصف شما در تعیین سرنوشت و آینده خود را می ستایم. اینجانب به عنوان فرزند ملت آفرینش این حماسه را به شما تبریک گفته و به ایرانی بودن خود می بالم.

اکنون که در تعیین سرنوشت خود حماسه و شگفتی دیگری آفریده اید امیدوارم این حضور پرشور با برخی کج اندیشی ها در کام ملت تلخ نشود.

با آگاهی از اینکه برخی از افراد و جریانها در این گونه موارد چه اهدافی را دنبال می کنند شما مردم شریف را به آرامش و وحدت دعوت می نماید، چرا که آرامش و اتحاد مردم بر هر چیزی مقدم است.

متواضعانه از رهبر معظم انقلاب اسلامی خواستارم صرف نظر از رقم اعلام شده به عنوان آرا اینجانب نسبت به دغدغه هایی که موجب تشویش اذهان مردم فهیم ایران شده است از هر طریق که صلاح میدانند برای رفع این نگرانیها همانند گذشته فصل الخطاب شوند.

از این فرصت استفاده کرده از کلیه کسانیکه اینجانب را مورد حمایت قرار داده و تلاش نموده اند قدردانی و از آنان تشکر می کنم . بدیهی است فردی که پس از طی مراحل قانونی و تایید نهادهای نظارتی و تنفیذ مقام معظم رهبری به عنوان رییس جمهور اعلام شود ، رییس جمهور همه ملت ایران بوده و برای جلوگیری از هرگونه وقفه در خدمت رسانی به مردم ، وی را حمایت خواهم نمود.

سرباز کوچک ملت ایران
محسن رضایی
/ 0 نظر / 9 بازدید