پیشنهاد و انتقاد

در قسمت نظرات خوانندگان گاهی اوقات مانند تمام وبلاگ ها و وب سایت ها کامنت ها و نظراتی پیرامون یک مطلب خاص ویا کل موضوعات وبلاگ نگاشته میشود که گاهی اوقات سرشار از انرژی وشادی وشعف بوده وگاهی اوقات یاس وناامیدی وبعضی اوقات هم ناسزا و حرفهای رکیک نوشته میشود که این امری طبیعی در فضای مجازی بوده وهست ؛هرچند برخی اوقات خوانندگان میتوانند به صورت بهتری به نشر دیدگاه خود بپردازند و از انتقادهای بی مورد و ... بپرهیزند.

این مقدمه را بیان کردم که بگویم بعضی اوقات بعضی خوانندگان نظر خصوصی میگذارند که مثلا تغییر رویه بدهید و فلان موضوعات را منتشر کنید و ... باید به عرض برسانم یک گاهی اوقات نمی توان بدون داشتن پیشنهاد مشخص و یا ارائه راهکار بدون نظر کارشناسی و قابل اجرا در مورد یک امر مهم مطلب نوشت و این انتظار شاید منطقی نباشد.ثبت یک آگهی تسلیت گاهی کوچکترین کاری است که در دنیای مجازی میتوانی از راه دور برای یک دوست ویا اقوام ارسال کنی وابراز همدردی در کنار ثبت در وبلاگی که گوشه ای از خاطرات نسل آینده روستا را رقم خواهد زد ،داشته باشی.

اما بروز بودن ودر جریان ریز ماوقع اخبار یک روستای کوچک نیاز به حضور در آن روستا و یا داشتن افرادی بعنوان خبرنگارکه هرروز با استفاده از تکنولوژی اخبار اتفاقیه را مخابره نمایند .

پرداختن به مسائل روز وتکنولوژی روز و تخصصی ممکن است به مذاق همه خوانندگان خوش نباشد کما اینکه در در وب سایتهای رسمی و تخصصی جامع تر وجود دارد.

درکامنتی نوشته شده بود که چرا فرزندان چمسنگری که بر مسند پست ومقامی نشسته اند ،کاری برای زادگاه خود انجام نمیدهند؟

نمیدانم ! مثلا کسی که در شورای شهر دورود نشسته چه کاری میتواند برای روستای چمسنگر انجام دهد؟ و یا کسی که مثلا در دانشگاه شهری استاد هست چکار میتواند انجام دهد؟

این درخواست ویا انعکاس مشکلات باید توسط شورای روستا به بخشدار و سپس دراختیاررسانه ها جهت پیگیری قرار گیرد.

چمسنگر روستایی است که دیگر جمعیت سالها قبل را نداشته و تاحدودی نیز امکانات قابل قبولی دارد اما چنانچه نیاز به رفع مشکل ویا مشکلات خاص و پیگیری راه اندازی بخش دیگری باشد باید درخواست شود و بیان این مطلب اینکه دیگر نیاز به کمک جهت رفع مشکلات  دارد نیست. بهتر است پیشنهاد ویا درخواست مشخصی جهت بهبود اوضاع روستا و روستا نشینان داشته و راهکار ارائه کنیم .

باید قبل از هرکاری مردم روستا خود مطالبات خود را از طریق شورای روستا ومسئولین درخواست و پیگیری نمایند و دل به وعده های کاندیدای مجلس که گاهی اوقات فراتر از قانون هست خوش نکنند و سعی بر استفاده صحیح از داشته های خود و بهبود اوضاع و روند بهتر و رو به رشد و توسعه روستای خود داشته باشند تا روستایی نمونه در استان و کشور داشته باشیم

/ 2 نظر / 29 بازدید
مسعود بهشتی

سلام مطلب شما کاملا" درست و کارشناسی شده است ولی یکی از مشکلات روستا نداشتن وحدت در بین اهالی روستاست که هنوز و هنوز نتوانسته اند از بین سه نفر عضو شورا برای آن ریس شورایی تعیین نمایند پس بیچاره این مردم نمی توانند دل به چنین شورایی ببندن

باسلام دوست عزیز تاریخچه بهتری اگر دارید در سایت رونمای کنید بنده با دیدن تصویر مربوطه با اینکه حدودا 20سال می باشد به جهت شغلی از این محل فاصله گرفته ام ولی با دیدن کلمه چمسنگر همه خاطراتم زنده شد