ایران فقط تهران نیست !

در پی گرد وغبار و الودگی هوا ، که بیشتر مناطق غرب کشور را چند روز پیاپی در برگرفته بود ، پروازهای این مناطق لغو گردید. اما دریغ از تعطیلی یکروزه این مناطق !و در بیخبری محض و سکوت کامل سپری شد این در حالی است که به فاصله ان در یک روز گرد وغبار در تهران با زتاب ان در اخبار ورسانه های تصویری و صدا وسیما این شهر به مدت ٢ روز تعطیل گردید . ولی استانداران ومسئولان ستاد های ویژه و ستاد بحران برای حال این مردم حتی به تعطیلی یکروزه اسن استانها توجهی نکردند تا مفهوم واقعی این جمله که "ایران فقط تهران است" بیشتر وبیشتر رنگ وبوی واقعی بخود گیرد. اما ایا واقعا ایران فقط تهران است ؟؟!!

مردم ما هم جز همین اب وخاک بوده وهستند الودگی و گرد و خاک که فقط مختص تهران نبوده تازه تهران ٢ الی ٣ روز دیرتر به این مصیبت دچار گردیده ، حالا شما خودتان وضعیت بغرنج مردم ما و ما را در این چند روزه ارزیابی کنید و قضاوت با خودتان ؟؟!!

" از دشمنان برند شکایت به دوستان         چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم ای دوست " !

/ 3 نظر / 8 بازدید
حمید

میخوام به انجمن دانش اموختگان چمسنگروارد شوم لطفاراهنمایی بفرماییداخه من هم فارغ التحصیل کالج اون دیارم ضمنادرالودگی اخیر چمسنگر هم یک هفته تعطیل بود حتی روزگیره کاملابعلت محدودیت دیدفرودگاش هم تخته شد

سعید

سلام حمید جان شما قدم رنجه فرمایید قدم شما روی تخم چشم های ما ! راستی یادت نره ایندفعه موبایلت رو با خودت به چمسنگر بیار یواش یواش چمسنگر انتن هم میدهد !! دارد اسفالت هم میشود و.... خبرهای خوبی هست ! وای چه میکند این شورای اسلامی چمسنگر !! در ضمن الودگی های چمسنگر به خاطر گرد وخاک بعضی ها یه کمی بیشتر از تهران و خرم اباد بود !

ظفرپاپی

سلام شما به جشن تولد یک سالگی وبلاگ قوم لر دعوت شده اید. در جشن یک سالگی وبلاگ ما با نظرات خود به جشن ما شادی بخشید