سفر به استان کهکیلویه وبویر احمد

بنا به درخواست همکارانم در استان کهکیلویه وبویر احمد از تاریخ 26 تا  29 امرداد 1392 به همراه یکی از همکارانم برای اولین بار راهی یاسوج و شهرهای دنا (سی سخت) ، دهدشت ، چرام ،سوق، گچساران و استان فارس (شیراز و سپیدان)شدم.

سفری به غایت خوب و پربار از نظر فنی و کاری و همچنین خوبتر از باب آشنایی با مردم دلاور و خوب ونجیب این دیار بود.

آشنایی با سرزمینی که بیش از اینکه بخواهم از منابع اینترنتی و ... پیرامون جاذبه های گردشگری ودیدنی اش تحقیق کنم آن را از طریق نویسنده ی کتاب "پایی که جا ماند " اثر ماندگار پورحسینی ،  شناخته بودمش !

در بدو ورود با دیدن مجسمه ی "آریو برزن" حس خوبی داشتم و احساس قرابت بیشتری با شهر ومردمش داشتم ، انگار سالهاست که با مردمش آشنا بوده ام !

سفری که بیش از هر استان دیگری موقع برگشتن دلتنگ دوستان وهمکاران و مردمش شدم . امروز سه شنبه 29 امرداد ساعت  19:30 به منزل برگشتم و سعی میکنم در پست های بعدی عکس ها و جاذبه های دیدنی این استان لر نشین را منتشر کنم.

/ 1 نظر / 4 بازدید
امین بهشتی

سلام مهندس دیار کهگیلویه سرزمینی بکر و دیدنی ست. دوستان زیادی در شهرهای(دهدشت_سی سخت_چرام_باشت_سوق و لنده) جادارد از دوست صمیمی ام آقای مهندس کریم رحیمی پوربیشه بچه شهرستان لنده که در بهارسال 91 به دیار چمسنگر و گریت سفر کرده و چند روزی در خدمتش بوده ایم یاد کنم.