برگزاری مراسم اربعین حسینی

به دعوت هیات عشاق العباس لرستانی های مقیم مرکز ، جمع کثیری از هم استانی ها در مراسم اربعین حسینی شرکت نمودند.

این مراسم بعد از سالها برای اولین بار در پایتخت توسط عزاداران لرستانی برگزار شد .

مراسم راس ساعت 10  روز یک شنبه دوم دیماه 92 در بلوار ایت اله کاشانی تهران با قرائت زیارت عاشورا و سپس مداحی "کربلایی مهدی میرزایی" شروع و در ادامه با نوحه خوانی "کربلایی علی جهان آرا " مراسم ادامه پیدا کرد.

سپس نماز جماعت به امامت "حاج آقا فاطمی خرم آبادی" باحضور عزاداران برگزار بعد از ان نیز مراسم با سخنرانی حاج آقا فاطمی خرم آبادی پایان یافت.

 

پ ن : با عرض پوزش از عدم انتشار مطلب در زمان برگزرای مراسم، صادقانه عرض میکنم که بعنوان پیش نویس ذخیره شده بود و متوجه عدم انتشار آن نشدم و بعد از 10 روز متوجه شدم که از همه ی دوستان پوزش میطلبم.

 

/ 1 نظر / 19 بازدید
زیدی نژاد

تشکر و اعتذار غمت مباد ...مرگ می رسد شانه به شانه ی آب ایت صبح ها پلک که می گشایم از خواب ...جهان به رنگ برف و هیات برهوت غم انگیز است چرا که سوگوار پدر هستم و پدر غنیمتی که ..... اما تقدیر و سپاس گذار هستم از تمام عزیزان خودم در عرصه خبری و دوستان پر تلاشم در فضای مجازی که با این بنده حقیر ابراز همدردی کردند امیدوارم عمری و لیاقتی باشد تا جواب گو محبت همه عزیزان باشم (معلم می گفت :جاهای خالی را با کلمات مناسب پر کنید....اما نمی دانست بعضی جاهای خالی هیچ گاه پر نمی شوند امشب برای شادی روح تمام کسانی که جای خالشان را هیچ کس نمی تواند پر کند فاتحه و صلوات) رضا ملک محمدی دی ماه92