لرستان سرزمین تو زون های واقعی !!!---)) خرم‌آباد صاحب نمایشگاه بین‌المللی نشد

با گذشت بیش از 3 سال از سفر هیات دولت به لرستان، مصوبه احداث نمایشگاه بین‌المللی خرم‌آباد هنوز به صورت کامل اجرایی نشده است.

رضا رحیمی‌نسب، نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی علت اصلی تاخیر در ساخت نمایشگاه را عدم واگذاری زمین اعلام کرد. محمدرضا ملکشاهی‌راد، دیگر نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی، احداث این نمایشگاه را به عنوان اقدامی بزرگ و اساسی در استان یاد کرد و بر ضرورت حمایت از آن تاکید کرد.

وی با اشاره به این که چنین طرحی قطعا زیرساختی مهم در صادرات، تولید و سرمایه‌گذاری استان به حساب می‌آید، گفت: باید مدیران استان از این طرح حمایت کنند تا در آینده نزدیک یک مجموعه عظیم که بیانگر هویت درست تولید و صادرات استان است در خرم‌آباد ایجاد شود.

ملکشاهی‌راد در ادامه افزود: در گذشته 32 مکان برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده بود، ولی جابجایی مکان، علت تاخیر در روند احداث این نمایشگاه بود.

حجت‌الله بیرانوند، رئیس سازمان بازرگانی استان، عدم تخصیص زمین و مشکلات زیست‌محیطی را از مشکلات سر راه احداث نمایشگاه دانست و گفت: این نمایشگاه تا پایان امسال در 3 فاز به بهره‌برداری می‌رسد و مجتمع‌های رفاهی، تفریحی و ... نیز در این نمایشگاه احداث می‌شود.

منبع روزنامه جام جم :

http://www.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100914964528

/ 0 نظر / 4 بازدید