"آیا از صبوری مردم لر سوء استفاده نکردید؟"

علت تمام این مشکلات ناشی از سوء مدیریت, مدیران این استان است مدیرانی که پیش از این تجربه ای در کارهای مدیریتی این استان نداشته اند و صرفا جهت کسب تجربه مدیر می شوند و پس از کسب تجربه راهی استانهای دیگر می شوند. عملا این استان به سکوی پرشی برای مدیران کشور تبدیل شده است. نگاهی گذرا به سوابق استانداران, مدیران و معاونین این استان ظرف 10-20 سال اخیر شاهدی است بر این مدعا.

سه ماه اول سال 1388 اغاز سال پر بارانی برای کشور ما بود به طوری که وزیر نیرو خبرِ از بین رفتن خشکسالی و قطعی آّب در اکثر استانهای کشور را اعلام کردند. در این میان استان لرستان و شهرستان خرم اباد جز استانهای پرباران کشور معرفی شد و بنابر اعلام شرکت اب استان لرستان اعتبارات اب منطقه لرستان از 32 میلیارد سال گذشته به 120 میلیارد تومان رسیده است اعتبارات اب شهرستان خرم اباد به گفته مدیر عامل 2 برابر نسبت به سال قبل رشد داشته است.

حال با وجود حجم بارندگی در استان که نسبت به بارندگی در نقاط کشور خوب بنظر می رسد و حجم اعتبارات جذب شده , در مرکز استان شاهد قطعی آب گسترده هستیم بطوریکه در بعضی از مناطق شهر خرم اباد (فاز یک , فاز 2, کوی ارتش,...)با قطعی اب در حدود 6-7 ساعت در روزو عملا جیره بندی اب مواجه هستیم.

ادامه در :http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=60745

/ 0 نظر / 12 بازدید