عرض تسلیت

برادر گرامی جناب آقای رضا ملک محمدی 

درگذشت پدر گرامیتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.

تشکر و اعتذار


غمت مباد ...مرگ می رسد شانه به شانه ی آب ایت صبح ها پلک که می گشایم از خواب ...جهان به رنگ برف و هیات برهوت غم انگیز است چرا که سوگوار پدر هستم و پدر غنیمتی که .....
اما تقدیر و سپاس گذار هستم از تمام عزیزان خودم در عرصه خبری و دوستان پر تلاشم در فضای مجازی که با این بنده حقیر ابراز همدردی کردند امیدوارم عمری و لیاقتی باشد تا جواب گو محبت همه عزیزان باشم (معلم می گفت :جاهای خالی را با کلمات مناسب پر کنید....اما نمی دانست بعضی جاهای خالی هیچ گاه پر نمی شوند امشب برای شادی روح تمام کسانی که جای خالشان را هیچ کس نمی تواند پر کند فاتحه و صلوات)
رضا ملک محمدی دی ماه92
پ .ن : با تشکر از امیر زیدی نژاد
/ 1 نظر / 35 بازدید
شاعلی پاپی

از اینکه جنابعالی نام پر آوزه چمسنگر را برای تمام مردم ایران با مطالب جذاب و پر معنی خود آشنا نمودید تقدیر و تشکر می نماییم سال نو را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض نموده و از خدای منان برای شما سر بلندی و افتخار را می خواهم